Speler pop50 plaatste een bericht op 22/02 00:46 op het MadWin Forum: Naar Cricri04. Beantwoord hem op MadWin en ruil met andere spelers

Ontdek Eldorado
Eldorado Bootee spel
Win een Yotopt 10-inch tablet
Ontdekken
Ontdek Lekker Junkfood
Lekker junkfood
Ontdekken
Ontdek de Zombie Academy
Spel bij Butin Zombie Academy
Win een Xbox-serie
Ontdekken
Drago Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :3500 / 3500
Win 1 000,00 EUR
Ontdekken
Ontdek de Zombie Academy
Spel bij Butin Zombie Academy
Win een Xbox-serie
Ontdekken

onderwerp:  Naar Cricri04
cricri04
329 
22/02/2010 21:13:06

Hallo Claudie!

Wees voorzichtig Hercules heeft mij niet 80% van het raster onthuld..... als je de geschiedenis goed volgt, zul je je realiseren dat ik eerst op een dertigtal kisten heb geklikt, daarna op een veertigtal kisten) terwijl ik nog aan het spelen was, en daarna gestopt ben. En tenslotte, beetje bij beetje, heb ik de laatste kisten onthuld..... inclusief de kisten met de spaarkroon.

Voor de plaat (ik haat het niet te weten waar de buit was), de kroon stond in de vaas met een tuit helemaal linksboven..........................................het tegenovergestelde van waar het tot dan toe was geweest!

Maak je geen zorgen over de cadeaus..... als je de DVD's uittrekt, is er niet veel meer over!! En voor de rest zal het gelukkige mensen in mijn familie 😉 Ik

dank je voor deze geweldige steun, en ik kan je alleen maar hetzelfde wensen!

Ik geef je grote kussen!

Cricri

pop50
492 
22/02/2010 00:46:32

Golf:
Mijn hartelijke gelukwensen!
Gefeliciteerd met deze overwinning, Hercules moet het betreuren dat hij 80% van grid 11 aan u heeft onthuld, ik heb dit duel met veel adrenaline gevolgd!
Als u te veel cadeaus heeft, denk dan aan ons of Hercules!



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden