Speler Estrella1 plaatste een bericht op 29/03 21:35 op het MadWin Forum: piramidetoernooi. Beantwoord hem op MadWin en ruil met andere spelers

Ontdek Fiesta Pinata
Fiesta Pinata
Magalie is terug voor een verborgen vaardigheidsspel
Ontdekken
Ontdek de Zombie Academy
Spel bij Butin Zombie Academy
Win een 16-inch laptop
Ontdekken
Ontdek Lekker Junkfood
Lekker junkfood
Ontdekken
Ontdek Voetbalduel
Football Duel
Ontdekken
Kras Ticket Tutti Frutti
Aantal resterende tickets :7515 / 9600
Win 100,00 EUR
Ontdekken

onderwerp:  piramidetoernooi
xori1
114 
31/03/2007 01:48:56

Hallo Hallo Hallo Hallo Hallo Hallo, 🙋 wat de webreactie betreft .... maar het is niet al te serieus en "artisjokken" wrijven hun handen op voorhand op het idee van het einde van de piramide uitdagingenPyramides Hallo alle cadeaus.... 🤪 En zelfs als mijn bericht niet gepubliceerd zou moeten worden (hoewel het niet de eerlijkheid van de site is dat ik twijfel aan 😉), wilde ik alleen maar zeggen dat deze kraakpand van "winnaars" niet de goede geest van deze geweldige site, die alleen maar THEIR persoonlijke cadeausite zal worden.... 😕 en als ze zo sterk en goed gefeliciteerd zijn 👏 🤔 🤔

webmaster
1631 
30/03/2007 11:51:15

Nee, deze redenering is niet de juiste!

Niemand doet "elke keer" 18000, er zijn spelers die deze scores in één spel maken. En dan zijn er nog spelers die tientallen spellen spelen, dus na een tijdje slagen ze erin om hun score te verbeteren, dankzij betere kaartspellen, heel eenvoudig!

Het web'.

Estrella1
12 
29/03/2007 21:35:26

Ik begrijp niet hoe artisjokken bij alle piramidespellen in toernooien altijd op pole position eindigen als het puur toeval is.
Het is onmogelijk om de kaarten van tevoren te kennen, zijn score die elke keer meer dan 18000 punten raakt is voor mij twijfelachtig.
Geef uw mening.



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden